Rest Export (9.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Download
hu: Letölt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Format
hu: Formátum

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Web services
hu: Webszolgáltatások
