Rest Export (9.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Download
hy: Բեռնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: @label
hy: @label (@column)
