Rest Export (9.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Download
jv: Undhuh

en: Settings
jv: Sétingan

en: Export
jv: Ngékspor

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Web services
jv: Layanan web
