Rest Export (9.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
