Rest Export (9.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Format
lt: Formatas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Web services
lt: Web paslaugos
