Rest Export (9.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Settings
mr: संरचना

en: Export
mr: निर्यात

en: Format
mr: रचना

en: Filename
mr: फाईलचे नाव
