Rest Export (9.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: Settings
nl: Instellingen

en: Export
nl: Exporteren

en: Format
nl: Opmaak

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Web services
nl: Webservices

en: <h3>Configuration</h3>
nl: <h3>Configuratie</h3>
