Rest Export (9.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Export
pl: Eksportuj

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Web services
pl: Usługi web
