Rest Export (9.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Download
pt: Descarregar

en: Settings
pt: Definições

en: Export
pt: Exportar

en: Format
pt: Formato

en: Filename
pt: Nome do ficheiro
