Rest Export (9.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
