Rest Export (9.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Settings
uk: Налаштування

en: Export
uk: Експортувати

en: Format
uk: Формат

en: Filename
uk: Назва файла

en: Web services
uk: Вебслужба

en: DESCRIPTION
uk: ОПИС
