Rest Export (9.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Filename
ur: فائل کا نام
