Rest Export (9.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Download
vi: Tải về

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Export
vi: Xuất

en: Format
vi: Định dạng

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Web services
vi: Dịch vụ web
