Rest log (2.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Reset
bg: Рестартирай

en: read more
bg: чети по-нататък

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Authored by
bg: Написано от

en: Apply
bg: Търси

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
