Rest log (2.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: read more
bs: pročitaj sve

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
