Rest log (2.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Read more
is: Les meira

en: Reset
is: Tómstilla

en: read more
is: les meira

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: About
is: Um

en: Error message
is: Feilboð
