REST Log (2.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
