Rest log (2.0.3) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Action
et: Tegevus

en: view
et: näita

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Error message
et: Veateade

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Maximum lifetime
et: Maksimaalne eluiga
