REST Log (2.0.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
