Rest log (2.0.3) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: delete
jv: busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Action
jv: Aksi

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
