Rest log (2.0.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: view
mn: харах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
