Rest log (2.0.3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
