REST Log (2.0.3) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Action
nl: Actie

en: view
nl: weergeven

en: Settings
nl: Instellingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Response code
nl: Statuscode

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Asc
nl: Oplopend

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: Maximum lifetime
nl: Maximale levensduur

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Response status
nl: Response-status
