Rest log (2.0.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Action
sr: Акција

en: Settings
sr: Подешавања

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Error message
sr: Порука о грешци
