Rest log (2.1.0) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Action
cs: Akce

en: view
cs: zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Logging and errors
cs: Logování a chyby

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
