Rest log (2.1.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Action
fa: عملکرد

en: view
fa: مشاهده

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Logging and errors
fa: سوابق و خطاها

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
