REST Log (2.1.0) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Action
hi: कार्रवाई

en: view
hi: देखें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Changed
hi: बदल गया

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में

en: Web services
hi: वेब सेवाएं

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
