Rest log (2.1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: view
ka: ნახვა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Web services
ka: ვებ სერვისები

en: - All -
ka: - ყველა -
