Rest log (2.1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Action
kk: Әрекет

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық
