Rest log (2.1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ
