Rest log (2.1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Action
ku: کردار

en: view
ku: پیشاندان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: About
ku: دەربارە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
