Rest log (2.1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: view
ml: കാണുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം
