Rest log (2.1.0) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Action
sk: Akcia

en: view
sk: zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Logging and errors
sk: Zaznamenávanie a chyby

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Asc
sk: Vzostupne
