REST Log (2.2.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Action
ar: إجراء

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: - All -
ar: - الكل -

en: Logging and errors
ar: السجلات والأخطاء

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
