REST Log (2.2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: view
ast: vista

en: Reset
ast: Reafitar

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too
