REST Log (2.2.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Action
ca: Acció

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Logging and errors
ca: Registre i errors

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Master
ca: Mestre

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total
