REST Log (2.2.0) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Actions
gl: Accións

en: Action
gl: Acción

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Logging and errors
gl: Rexistro e erros

en: Bulk update
gl: Actualización masiva
