REST Log (2.2.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Action
mr: कृती

en: view
mr: दाखवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
