REST Log (2.2.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Action
ps: چار

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
