REST Log (2.2.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Action
sq: Veprimi

en: view
sq: shfaq

en: Reset
sq: Rifillo

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
