REST Log (2.3.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Actions
af: Aksies

en: Action
af: Aksie

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
