REST Log (2.3.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Actions
bg: Действия

en: Action
bg: Действие

en: view
bg: преглед

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Apply
bg: Търси

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: Logging and errors
bg: Логове и грешки
