REST Log (2.3.0) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: delete
da: slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Action
da: Handling

en: view
da: vis

en: Reset
da: Gendan

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services

en: Response code
da: Responskode

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Logging and errors
da: Logning og fejl

en: Bulk update
da: Masseopdatering

en: Asc
da: Stigende

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total

en: Maximum lifetime
da: Maksimal levetid
