REST Log (2.3.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Action
he: פעולה

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Logging and errors
he: רישומי יומן ושגיאות

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
