REST Log (2.3.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Action
lt: Veiksmas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Logging and errors
lt: Registravimas ir klaidos
