REST Log (2.3.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Action
lv: Darbība

en: view
lv: skatīt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
