REST Log (2.3.0) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: delete
sv: radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Action
sv: Åtgärd

en: view
sv: visa

en: Reset
sv: Återställ

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Logging and errors
sv: Loggar och felmeddelanden

en: Bulk update
sv: Massuppdatera

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
