REST Log (2.3.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Action
th: แอคชั่น

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Logging and errors
th: เข้าสู่ระบบและข้อผิดพลาด

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total
