REST Log (2.3.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: delete
az: sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
