REST Log (2.3.1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Action
ro: Acțiune

en: view
ro: afișează

en: Reset
ro: Resetează

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Logging and errors
ro: Consemnări și erori

en: Bulk update
ro: Actualizare în masă

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Displaying @start - @end of @total
ro: Afișare @start - @end din @total

en: Maximum lifetime
ro: Durată de viață maximă
